Kukkonia

NAŠA ZLATÁ ZÁHRADA

Kukkonia Milk

Hrdá značka mliekarne Euromilk

Mliekareň bola založená v roku 1964 a od 2001 nesie názov Euromilk.

Od svojho vzniku až doteraz stavia na dlhodobej tradícii poľnohospodárskej produkcie na Žitnom ostrove. Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mlieko, smotanu, maslo, tvaroh, kyslomliečne výrobky a sušené mliečne pudingy.

EUROMILK, a. s. garantuje kvalitu výrobkov používaním slovenských surovín, kvalifikovanými zamestnancami a využívaním najnovších technológií. Okrem predaja na Slovensku, spoločnosť exportuje aj na zahraničné trhy a spolupracuje s nadnárodnými reťazcami aj s nezávislými odberateľmi.

 

NAŠE HODNOTY:
  • vyrábame produkty založené na overených postupoch a tradičných receptúrach
  • využívame najnovšiu svetovú technológiu, čím garantujeme vysokú kvalitu našich produktov
  • podnikáme na základe vzájomnej dôvery a rešpekte s partnermi

Kukkonia – Naša zlatá záhrad

Región s úrodnou zemou a ideálnymi podmienkami pre poľnohospodárstvo

REGIONÁLNA ZNAČKA Kukkonia sa zrodila z lásky k Žitnému ostrovu a zakladá na úspešnej poľnohospodárskej tradícii v pulze súčasnej doby.


ŠIROKÉ PORTFÓLIO značky Kukkonia sa špecializuje na mliečne výrobky, mäsové výrobky a výrobky z ovocia a zeleniny. Naším poslaním je prinášať vyváženú ponuku vysoko kvalitných a chutných regionálnych potravín.


AKTÍVNY ŽIVOT V REGIÓNE Žitného ostrova znamená, že okrem potravinárskej výroby sme v Kukkonii aktívni aj v oblasti kultúry, ekológie, športu a turizmu. Sledovať nás môžete na www.kukkonia.sk.

Remeslá pestujeme v troch odvetviach

 

Záleží nám na tom, aby bol príbeh našich produktov úprimný a jasný. Vyhýbame sa akýmkoľvek konzervantom alebo umelým farbivám. Využívame kvalitné lokálne zdroje na mliečne a mäsové produkty, ako aj na výrobky z ovocia a zeleniny, ktorých pôvod siaha do sadov a záhrad Žitného ostrova.

 
parallax background

Spoznajte naše produkty

Kukkonia výrobky nájdete v reťazcoch a v miestnych potravinách. Radi vám ich však donesieme aj k vám domov.